Пригоди ліцеїстки в Австрії

Одного разу відомий американський письменник Курт Воннегут  сказав: «Пропозиція несподіваних подорожей – це урок танців, викладений Богом».

Нещодавно мені також випала нагода скористатися такою пропозицією: протягом двох тижнів я та ще двоє дівчат з Дрогобича за сприяння Австрійської бібліотеки, яка функціонує на базі Дрогобицького державного педагогічного університету (кер.Ярослав Лопушанський), перебували у мальовничій Австрії. Нам надали можливість відвідувати уроки у гімназії та покращити знання німецької мови. Це був просто незабутній час, повний несподіванок, нових знайомств та чудових подій.

Ми проживали у відомому монастирі Гютвайг(нім. Stift Göttweig) та відвідували гімназію у невеличкому містечку Кремсі. Вже першого дня ми усвідомили, що австрійці надзвичайно приємні та люб’язні люди. У класі нас прийняли дуже дружньо, ми зразу активно долучилися до уроків і намагалися показати себе з найкращого боку, крім того ми розповіли про систему освіти в Україні, про проведення уроків у наших навчальних закладах. Наступного дня дирекція школи організувала невеличку екскурсію до Відня, щоб ми могли побачити одне з найгарніших міст Європи та краще познайомитися з нашими «тимчасовими» однокласниками.

У Відні ми відвідали відомий у світі Музей мадам Тюссо, де змогли побачити воскові фігури найпопулярніших людей усіх часів та зробити море фотографій. Учні організували нам прогулянку Віднем та розповіли про найцікавіші та найважливіші події міста, крім того ми отримали завдання і робили фото з визначними місцями столиці.

Ми мали захоплюючу екскурсію до монастиря Мелк(нім. Stift Melk), де ми побачили стародавні реліквії та дізналися багато інформації про сам монастир.

Також цікавою була подорож до Музею виготовлення вина, де ми дізналися історію та методи створення цього напою.

Звичайно, неможливо забути про неймовірні екскурсії у монастирі, де ми проживали. Завдяки чудовим екскурсоводам – монахам,які весь свій час проводять тут , ми дізналися багато цікавих фактів про створення монастиря, церкву та взагалі життя тут.

Час пролетів дуже швидко. Повернувшись додому, ми привезли море позитиву, багато нових вражень і досвіду. Я щиро вдячна  Ярославу Михайловичу Лопушанському та дирекції ліцею за таку чудову нагоду  поспілкуватися з австрійськими ровесниками,  покращити свій рівень німецької мови та побачити багато нового і цікавого.

Саша Данилюк, гр.Г-21

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *