Історія заснування

Згідно з рішенням Львівського облвиконкому №240 від 28.08.1989 року було відкрито Обласний спеціалізований фізико-математичний клас для педагогічно обдарованих дітей сільських шкіл на базі Дрогобицького державного педагогічного інституту і СШ №16 Дрогобича.

У вересні 1990 року згідно з наказом управління народної освіти Львівського облвиконкому №735 від 28.08.1990 року на базі Дрогобицької санаторної школи-інтернату і Дрогобицького педінституту було відкрито два обласні класи (гуманітарний та фізико-математичний)‚ 23.07.1992 року рішенням виконкому міської ради народних депутатів Дрогобича №221 обласні спеціалізовані класи були реорганізовані в Обласну профільну спеціалізовану школу при Дрогобицькому державному педагогічному інституті ім. І.Франка.

29 грудня 1994 року рішенням Дрогобицького міськвиконкому №312 було зареєстровано статут Дрогобицького педагогічного ліцею, засновниками якого є:  Дрогобицький державний педагогічний інститут, Обласне управління освіти Львівського облвиконкому, Дрогобицька міська Рада народних депутатів.

У 1996 році Обласну профільну спеціалізовану школу при Дрогобицькому педінституті ім. І.Франка було реорганізовано в Дрогобицький педагогічний ліцей.

В 1994 році укладено установчий договір про створення навчального комплексу «Педінститут – школа». У 1996 році укладено угоду про співпрацю Дрогобицького педагогічного ліцею та Львівського державного університету внутрішніх справ.

11 травня 2017 року рішенням №738 XXI сесії сьомого скликання Дрогобицької міської ради Дрогобицький педагогічний ліцей з 1 липня 2017 року перейменовано на Дрогобицький ліцей Дрогобицької міської ради Львівської області при Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка.

Дрогобицький ліцей є структурним підрозділом Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана Франка зі статусом факультету і наділений правами юридичної особи з іншими суб’єктами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *