Успіхи ліцеїстів на науковій ниві

 
 
З 31 березня по 4 квітня у Львові відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Ліцеїсти здобули 9 перших, 7 других та 3 третіх місця! Вітаємо переможців та керівників робіт!
🔵Експериментальна фізика
🥇Джавала Анна – 1 місце (науковий керівник – Хлопик Роман Миколайович, вчитель фізики Дрогобицького ліцею)
🔵Прикладна математика
🥇 Новаковський Віталій – І місце (наукові керівники – Банах Тарас Онуфрійович, доктор фізико-математичничних наук Львівського національного університету ім.І.Франка; Новожилова Ірина Богданівна, вчитель математики Дрогобицького ліцею)
🔵Правознавство
🥇Костюніна Анастасія – І місце (наукові керівники – Чорненький Віталій Ігорович, кандидат юридичних наук, адвокат, доцент кафедри конституційного права юридичного факультету Львівського національного університету ім.І.Франка; Федис Ярослав Володимирович, вчитель історії та правознавства Дрогобицького ліцею)
🔵Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
🥇Гусак Віктор – І місце (наукові керівники – Сосяк Роман Михайлович, вчитель фізики та інформатики Дрогобицького ліцею; Думайло Оксана Володимирівна, вчитель інформатики Дрогобицького ліцею)
🔵Інформаційні технології та web-дизайн
🥇 Лещенко Максим – І місце (наукові керівники – Сосяк Роман Михайлович, вчитель фізики та інформатики Дрогобицького ліцею; Думайло Оксана Володимирівна, вчитель інформатики Дрогобицького ліцею)
🔵Кібербезпека
🥇 Орищак Тарас – І місце (керівники – Григорович Андрій Геннадійович, доцент кафедри інформатики та інформаційних систем Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І. Франка, кандидат технічних наук; Сосяк Роман Михайлович, вчитель інформатики Дрогобицького ліцею Дрогобицької міської ради Львівської області)
🔵Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження
🥇 Думайло Володимир – І місце (наукові керівники – Колдун Віктор Петрович, завідувач науково-дослідною лабораторією ресурсно-методичного центру навчально-виховного комплексу «Школа комп’ютерних технологій – Львівський технологічний ліцей», Сосяк Роман Михайлович, вчитель фізики та інформатики Дрогобицького ліцею)
🔵Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології
🥇 Лещенко Максим – І місце (наукові керівники – Сосяк Роман Михайлович, вчитель фізики та інформатики Дрогобицького ліцею; Думайло Оксана Володимирівна, вчитель інформатики Дрогобицького ліцею)
🥈 Орищак Тарас – ІІ місце (керівники – Григорович Андрій Геннадійович, доцент кафедри інформатики та інформаційних систем Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І. Франка, кандидат технічних наук; Сосяк Роман Михайлович, вчитель інформатики Дрогобицького ліцею Дрогобицької міської ради Львівської області)
🔵Електроніка та приладобудування
🥇 Захарія Роман – І місце (наукові керівники – Сосяк Роман Михайлович, вчитель фізики та інформатики Дрогобицького ліцею; Хлопик Роман Миколайович, вчитель фізики Дрогобицького ліцею)
🥈 Паньків Віталій – ІІ місце (наукові керівники – Сосяк Роман Михайлович, вчитель фізики та інформатики Дрогобицького ліцею; Думайло Оксана Володимирівна, вчитель інформатики Дрогобицького ліцею)
🔵Математика
🥈 Табачинський Андріан – ІІ місце (наукові керівники – Гутік Олег Володимирович, доцент кафедри геометрії і топології Львівського національного університету ім.І.Франка; Підбуська Віра Андріївна, вчитель математики Дрогобицького ліцею)
🔵Ботаніка
🥈 Петрів Ілона – ІІ місце (наукові керівники – Гончаренко Віталій Іванович, викладач, кандидат біологічних наук, доцент Львівського національного університету ім.Ів.Франка; Рубель Оксана Михайлівна, учитель біології Дрогобицького ліцею)
🔵Німецька мова
🥈 Кондратюк Вікторія – ІІ місце (наукові керівники – Лопушанський Василь Михайлович, кандидат психологічних наук, доцент, завідувач кафедри практики німецької мови Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І.Франка. Буняк Марія Богданівна, вчитель німецької мови Дрогобицького ліцею)
🔵Комп’ютерні системи та мережі
🥈 Думайло Володимир – ІІ місце (наукові керівники – Колдун Віктор Петрович, завідувач науково-дослідною лабораторією ресурсно-методичного центру навчально-виховного комплексу «Школа комп’ютерних технологій – Львівський технологічний ліцей», Сосяк Роман Михайлович, вчитель фізики та інформатики Дрогобицького ліцею)
🥈 Паньків Віталій – ІІ місце (наукові керівники – Сосяк Роман Михайлович, вчитель фізики та інформатики Дрогобицького ліцею; Думайло Оксана Володимирівна, вчитель інформатики Дрогобицького ліцею)
🥉 Захарія Роман – ІІІ місце (наукові керівники – Сосяк Роман Михайлович, вчитель фізики та інформатики Дрогобицького ліцею; Хлопик Роман Миколайович, вчитель фізики Дрогобицького ліцею)
🔵Мікроекономіка та макроекономіка
🥉 Мицавка Вікторія – ІІІ місце (наукові керівники – Процишин Оксана Романівна, кандидат економічних наук, доцент кафедри теоретичної та прикладної економіки Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка; Середня Ольга Миронівна, вчитель економіки Дрогобицького ліцею)
🔵Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту
🥉 Кіндій Віталій – ІІІ місце (наукові керівники – Сосяк Роман Михайлович, вчитель фізики та інформатики Дрогобицького ліцею; Думайло Оксана Володимирівна, вчитель інформатики Дрогобицького ліцею)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *