Дрогобицький ліцей підписав угоду про співпрацю з Львівським національним університетом ім. І. Франка

30 жовтня 2019 р. делегація учителів та учнів Дрогобицького ліцею відвідали Львівський національний університет ім. Івана Франка. Тут відбулася зустріч з керівництвом вишу. У ході зустрічі Ректор Львівського національного університету імені Івана Франка, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник та директор Дрогобицького ліцею Дрогобицької міської ради Львівської області Ольга Заяць підписали угоду про співпрацю між установами.

Під час зустрічі директор Дрогобицького ліцею Ольга Заяць коротко окреслила історію становлення та розвитку навчального закладу. Також вона зазначила, що «на сьогодні в ліцеї є 4 профілі навчання: гуманітарний, інформаційних технологій, природничий, правничий». Головними завданнями ліцею, за словами Ольги Заяць, є розвиток особистості учня, його здібностей та обдарувань, а також розширення та вдосконалення наукового світогляду. Свідченням високого рівня знань випускників ліцею є його лідерство у рейтингу за результатами ЗНО серед шкіл Львівщини.

Привітав делегацію Дрогобицького ліцею Ректор Львівського університету Володимир Мельник. Сьогодні ще ліцеїстам, а в майбутньому студентам, Ректор розповів про специфіку роботи Університету, окреслив особливості наукової та педагогічної діяльності й акцентував на насиченому та цікавому житті студентства. «Уже четвертий рік поспіль Львівський університет є одним з лідерів серед ЗВО України за кількістю поданих заяв від абітурієнтів, університетська молодь – активні учасники всеукраїнських та міжнародних олімпіад, спортивних та наукових змагань. Студенти ЛНУ ім. Івана Франка – це дійсно активна творча молодь, яка свідома того, чому вона навчається, які ставить перед собою пріоритети», – зазначив Ректор.

Опісля підписання угоди декан факультету культури і мистецтв Львівського університету Роман Крохмальний представив учням ліцею мультимедійну презентацію, в якій детально розповів про основні аспекти життя ЛНУ ім. Івана Франка.

На завершення візиту ліцеїсти відвідали музей історії ЛНУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *